O nás

Laskavost, vstřícnost, empatie, chuť a radost z práce s dětmi – tato slova charakterizují naše chůvy (paní učitelky) a jejich vztah k dětem. Přednostně přijímáme dívky a ženy se zdravotnickým či pedagogickým vzděláním a námi osobně prověřenými zkušenostmi s hlídáním dětí u předchozích rodin. Naše chůvy řádně školíme, pravidelně také absolvují zdravotnické kurzy základů první pomoci a další odborná setkání zaměřená na rozvoj a výchovu dětí.

ASpolecna
AKristyna

Kristýna

30 let, ČJ, AJ-NJ pasivně, záliby – hudba, tanec, divadlo,joga, plavání, cestování

 

Praxe s dětmi- praxe s dětmi 16let. MŠ Svatoňovice, MŠ Adamusova 7 odloučené pracoviště MŠ Klegova 4, Ostrava-Hrabůvka. Dlouholetá praxe s dětmi různých věkových skupin, také praxe s dětmi s kombinovanými vadami, pomoc při vedení MŠ, tvorba projektů, celoročních plánů, dlouholetá prezentace MŠ , vedení kroužků zejména Dramatického kroužku s úspěchem po celé ČR, organizace školek v přírodě aj.
Proč děti? Práce s dětmi pro mne není práce, ale život 🙂

AMonika1

Monika

Jmenuji se Monika Žyrková a jsem maminka dvou již školních dětí. Miluji dětský smích. Upřímnost, fantazie a rozzářené dětské oči z běžných okamžiků je to, proč práce s dětmi pro mě není jen práce, ale příjemně a efektivně naplněný čas.. Studuji VŠ obor sociální práce s dětmi a mládeži. Mám upřímnou radost, když můžu děti něco naučit a ony mě. Chvíle strávené s dětmi ve mně dokážou vyvolat pocit radosti a duševního klidu.

ADominika

Dominika

Jmenuji se Dominika Samsonová a je mi 29 let. Jsem maminka šestiletého chlapečka. Děti mám moc ráda a vždy jsem se jimi ráda obklopovala, proto pro mě byla jasná volba práce s dětmi a úspěšně jsem absolvovala kurz specializované chůvy pro předškolní vzdělávání. Řídím se mottem, že největší odměnou za odvedenou práci je dětský smích a upřímná, dětská radost.

AMonika

Monika

Jmenuji se Monika Halfarová a je mi 38 let. Jsem maminkou dvou již školních dětí a práce s dětmi, jejich rozzářené oči a upřímná radost z nově načerpaných informací a dovedností mě dělá velmi šťastnou. Úspěšně jsem absolvovala kurz profesionální chůvy, poté jsem pracovala ve státní mateřské školce, kde jsem získala potřebnou praxi. Děti mě velmi inspirují a ráda se jimi obklopuji.

ABeata

Beata

Jmenuji se Beáta Navrátilová a je mi 54 let. Už jako malá jsem si přála mít spoustu dětí a velkou rodinu. Vychovala jsem tři děti a jsem trojnásobnou babičkou.  Díky své práci mám i nadále možnost se věnovat dětem a být nápomocná při objevování světa dětskýma očima.

ASabina

Sabina

Jmenuji se Sabina Horňáková, je mi 36 let a pocházím z Havířova. Absolvovala jsem střední školu a dále se vzdělávám v oblasti vývoje a práce s dětmi. Mám ráda děti a už dlouho bylo mým snem pracovat s dětmi ve školce nebo v dětské skupině, proto jsem se rozhodla za svým snem jít. Má praxe je 1 rok v dětské skupině, učila jsem také jako zástup ve státní školce a nyní pracuji od 10 měsíce roku 2023 v Centrumu Kristýnka. Praxí jsem se přesvědčila o tom, že mě práce opravdu baví a naplňuje. Těší mě, jak vidím, že děti dělají pokroky a radují se z toho, co už umí a že to, co dělají, je baví, což si myslím, že je to hlavní.

AZaneta

Žaneta

Jmenuji se Žaneta Swienczyková a je mi 31 let. Mám vystudovanou zdravotnickou školu. Vždy jsem ráda trávila čas s dětmi a práce s nimi mě vždy naplňovala. Děti mě pokaždé nabijí radostí. Dětský smích je  balzámem na duši. Velmi mě obohacuje, když můžu děti něco naučit.

ANatalie

Natálie

Jmenuji se Natálie Velasová a je mi 21 let. Svůj volný čas trávím s těmi nejbližšími, ráda kreslím a cestuji po světě. Mám vystudovanou ekonomickou SŠ. Do budoucna bych ráda posunula své hranice studováním na VŠ s pedagogickým zaměřením. K dětem mě to táhlo už od té doby, co mi bylo 15 let a poprvé jsem šla na brigádu jako dozor na příměstském táboře Kristýnka. Tehdy jsem se ještě zaučovala, ale hned po těch 2 měsících jsem věděla, čím chci být a kam mě mé srdce táhne. Práci s dětmi zbožňuju, ráda si s nimi tvořím společné a nezapomenutelné vzpomínky. 🙂