O nás

Laskavost, vstřícnost,empatie, chuť a radost z práce s dětmi – tyto slova charakterizují naše chůvy(paní učitelky) a jejich vztah k dětem. Přednostně přijímáme dívky a ženy se zdravotnickým či pedagogickým vzděláním a námi osobně prověřenými zkušenostmi s hlídáním dětí u předchozích rodin. Naše chůvy řádně školíme, pravidelně také absolvují zdravotnické kurzy základů první pomoci a další odborná setkání zaměřená na rozvoj a výchovu dětí.

Kristýna

30 let, ČJ, AJ-NJ pasivně, záliby – hudba, tanec, divadlo,joga, plavání, cestování

Praxe s dětmi- praxe s dětmi 16let. MŠ Svatoňovice, MŠ Adamusova 7 odloučené pracoviště MŠ Klegova 4, Ostrava-Hrabůvka. Dlouholetá praxe s dětmi různých věkových skupin, také praxe s dětmi s kombinovanými vadami, pomoc při vedení MŠ, tvorba projektů, celoročních plánů, dlouholetá prezentace MŠ , vedení kroužků zejména Dramatického kroužku s úspěchem po celé ČR, organizace školek v přírodě aj.
Proč děti? Práce s dětmi pro mne není práce, ale život:)

Kristýna

30 let, ČJ,AJ, záliby – tanec, výtvarná činnost, cestování, divadlo

Praxe s dětmi: 6 let v běžné mateřské škole MŠ Klegova 4, Ostrava, dlouholetá praxe s dětmi různých věkových skupin, pořádání sportovních táborů, vedoucí na táborech s dětmi, zdravotník červeného kříže, tvorba projektů, vedení kroužků AJ, flétna
Práce s dětmi mě baví už od velmi ranného dětství, od 3 let jsem si hrála jen na školu a školku ??
Děti jsou pro mě ty nejvíc bezprostřední bytosti, které Vás naplní láskou ale ne jen to, od dětí bychom se měli všichni občas učit.. Svou práci bych nevyměnila za žádnou jinou, naplňuje mě a jsem šťastná..

Monika

32 let

Jmenuji se Monika Žyrková a jsem maminka dvou malých dětí.
Mam ráda dětský smích. Upřímnost, fantazie a rozzářené dětské oči z běžných okamžiků je to, proč práce s dětmi pro mě není jen práce, ale příjemně a efektivně naplněný čas.. Studuji VŠ obor sociální práce s dětmi a mládeži. Mám upřímnou radost, když můžu děti něco naučit a ony mě. Chvíle strávené s dětmi ve mně dokážou vyvolat pocit radosti a duševního klidu.

Gabriela

29 let

Jmenuji se Gabriela Šimková, je mi 29 let a mám vystudovanou Střední Zdravotnickou školu. Jsem maminkou a miluji děti. Již od mala bylo mým snem pracovat ve školce nebo být na porodním sále. Pomáhala jsem v Červeném kříži, chráněných dílnách Eben Ezer, kde jsem se setkala s výjimečnými lidmi. Dětský smích, ta radost v dětských očích, když se jim něco podaří je nepopsatelná. Za mě to není jen práce, kde přijdete „odděláte“ si své a jdete domů. Je to o pocitech, kterými nás dětí naplňují a jsem moc ráda a také hned pozitivně naladěná, když například formou hry se děti učí novým věcem.
 

PROVOZNÍ ŘÁD JE K NÁHLÉDNUTÍ NA PROVOZOVNĚ.

Čapkova 199/9

Český Těšín